Spelling Bee 2017

Dňa 11.12.2017 sa konal 2. ročník súťaže topoľčianskych škôl v hláskovaní anglických slov s názvom „SPELLING BEE“.
Pozvanie na súťaž prijali školy: ZŠ Tribečská, ZŠ s MŠ GogoľovaZŠ s MŠ Ludanice.
Z našej školy súťažili títo piataci: Laura Kováčová (V.A), Nina Grácová (V.A), Kristián Rybanský (V.B),  Sofia Prostredná (V.A) a Sofia Remeňová (V.C).
Žiaci súťažili v štyroch 5-členných tímoch v štyroch kolách, v ktorých nielen hláskovali, ale aj hádali slová a mohli získať celkový počet 107 bodov. Všetci súťažiaci ukázali svoju šikovnosť a rýchlosť v hláskovaní anglických slov. Po sčítaní bodov boli výsledky nasledovné:

ZŠ s MŠ Gogoľova (100 bodov)
ZŠ Hollého (93 bodov)
ZŠ s MŠ Ludanice (92 bodov)
ZŠ Tribečská (83 bodov).

Najšikovnejším súťažiacim zo všetkých žiakov sa stala Marína Čorňáková zo ZŠ Tribečská.

Výsledky 2. ročníka súťaže:

1. miesto - ZŠ s MŠ Gogoľova
2. miesto - ZŠ Hollého