VŠETKOVEDKO

V školskom roku 2018/2019 sa do súťaže VŠETKOVEDKO zapojilo 31 žiakov 2. – 4. ročníka ZŠ.
Medzi najúspešnejších patrí 5 žiakov, ktorí získali perfektné umiestnenie, titul s diplomom  „VŠETKOVEDKO“ a k tomu  organizátori súťažiacim pribalili aj malý darček – skladačku  LEGO a ceruzku.

Z najúspešnejších sa stala šampiónkou školy Mária LEHÚTOVÁ zo IV.A  triedy s 99,62 % úspešnosťou a tým sa zároveň umiestnila
v rámci Slovenska na 3. mieste –  za preukázanú múdrosť získala titul s diplomom „ VŠETKOVEDKO“ a „VŠETKOVEDKO ŠKOLY“.
Titul „VŠETKOVEDKO“ získali:

Michal Krumpár – IV. B
Timea Šmotláková – III. B
Eliáš Lacika – III. B

Richard Dalloš – II. B

Ostatní zúčastnení žiaci sa úspešne zapojili  do súboja o najmúdrejšieho medzi najbystrejšími a získali titul „VŠETKOVEDKOV UČEŇ“.
Žiaci, ktorí si chcú svoje vedomosti tiež otestovať, dostanú šancu v ďalšom školskom roku 2019/2020 v mesiaci november a my veríme, že bude zapojených i úspešných žiakov ešte VIAC.

koordinátorka Mgr. Janka Mokranová