Kurz ANJ s lektormi z Veľkej Británie

V dňoch 20. - 22.4.2016 sa žiaci 6. - 9.ročníka zúčastnili intenzívneho kurzu anglického jazyka s lektormi z Veľkej Británie. Cieľom kurzu bolo zdokonaliť jazykové zručnosti žiakov použitím novej rozsiahlej slovnej zásoby, zároveň zvýšiť sebaistotu žiakov pri rozprávaní o veciach, ktoré sú im blízke a prostredníctvom učiteľov z anglicky hovoriacich krajín spoznať ich kultúru a zvyky. Na konci kurzu žiaci získali certifikát o absolvovaní.

Paulínka Bandurová, žiačka 8.ročníka: „Anglický kurz bol veľmi prospešný pre naše znalosti z anglického jazyka. Hoci kurz trval len tri dni, veľa sme sa naučili a dozvedeli. Bolo to veľmi dobre zorganizované a jediné mínus je, že to trvalo len tri dni. Ďakujem, že sme mali možnosť si vyskúšať konverzácie po anglicky.